| Kayle a întrebat:

Stiti vreun server de metin2 PvP-PvP cu npc skill P & G, rate minim 300%, sa fie pe IP hostate 24/24. Nu vreau exemple ca Metin2Tim, Gx, etc. Multumesc anticipat! FUNDA! happy

Răspuns Câştigător
| timioros a răspuns:

Stiu eu unul cu rate 1000% si cu king la magazin, legendare etc. www.valmondial.fr funda?

3 răspunsuri:
| andreygrecu a răspuns:

Hammer mt2 si hiroko mt2 vezi daca iti place hiroko... daca da spune-mi si mie...da funda

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Night Power Mt2

Retele Hamachi:

ID: NightPower
Pass:123

Max level 250, pe romana, iteme 2012-2013 la shopuri, animale noi de calarit 2012-2013
Pijamale,armuri cu aripi...
Site register 5.184.233.203
MC: 5.184.233.203

ca sa mearga site trebuie sa fi logat pe hamachi

| borack13 a răspuns:

Http://metin2master.com? a=register&ref=5e5175e562f5c657ad1c
Este super serveru avem nevoie de playeri. Este hostat merge super bine gastesti tot ce vrei pe serveru asta iteme noi. armuri arme toate facute de administratorii metin2master. adica sunt multe iteme care nu o sa le gasiti pe alte servere. mapele sunt modificate super bine... noi mounturi mape noi... bosi noi tot tot este nou. sper sa va placa!