| andreispeed77 a întrebat:

Stiu ca exista miste coduri transformice pentru branza! FuNd@!

15 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Schimba-ti parola si primesti 40 de branze...

| PreaTareღ a răspuns:

Codurile de branza, sunt ca cele de exemplu #F4336332, asta l-am folosit pentru 235 fraises, Le obtii prin SMS, cumparare tricouri lucruri tfm etc.
Singurile coduri gratis de branza sunt astea : /facebook (20 Branze)
Validezi emailul si schimbi parola (40 Branze si un item de cercel) Sper ca cu acest comment te-am facut inteles.

| NuStiuCeNumeSaImiPun a răspuns:

Aa daca dai /facebook iti da 20 branze

| PisicaDragutza3 a răspuns:

Pai scrii :/facebook si iti arata ca ai primit 20 de branze si daca dai la feases trebuie sa scrii facebook-ul tau si dupa iti da un cod pe Yahoo.com si dai codu si dai valideaza si castigi 40 de branze si ma e prin sms-uri.

| navinia a răspuns:

Frate codurile merg doar odata daca leai folosit cineva nu mai ai ce face cu ele de ex :M3424624F3,M352H23D3u. daca le incerci nu mai merg ca le-am folosit dar da sms ca ai sa primesti sigur? funda happy big grin?

| valivalentinuza a răspuns:

Bună! Sunt câteva coduri pentru brânză, anume : scrie la chat jos /facebook (și primești 20 de brânze ), schimbă-ți parola ( si primești 40 de brânze + un accesoriu ). Atâtea coduri sunt, altele nu există. Sper că te-am ajutat și succes cu contul! Dacă răspunsul a fost de folos, poți dă îmi dai funda? Mulțumesc!

| Volkazar a răspuns:

/atelier801 = tort pe cap /facebook = 20 branze si iti schimbi parola. Mai era pe /sala 286637050 si astepti o mapa Tigrounette-@1acolo te duci in cel mai inalt loc si iti da 20 capsiuni si un accesoriu. Funda te rog ca alte coduri nu mai stiu!

| Grigore_Bucioc_1977 a răspuns (pentru Volkazar):

Nu merge ala cu mapa sad :'(

| Mierlan_Alexandru_1984 a răspuns:

Scrie : /facebook si iti da 20 branze

| Crissirc a răspuns:

Merge?

| timidul a răspuns (pentru Crissirc):

Si eu vr sa stiu niste coduri tmf., apropo la ce e de folos,, funda,,

| Nae_Mihailescu_Lucia_1971 a răspuns (pentru Crissirc):

Da

| octavitza a răspuns:

/facebook=20 de cheese
si daca schimbi parola iti da 40 de cheese si un cercel cheese

| lucasbosspro12 a răspuns:

Scrie dac vr /facebook

| Nae_Mihailescu_Lucia_1971 a răspuns:

/facebook

| Andrei_Stan_1994 a răspuns:

Sall

| Dejanschi_Alex_1998 a răspuns:

Am un cont prost