| Moldovan_Alin_1999 a întrebat:

Stiu ca nu prea are rost sa va intreb asta pentru ca nu ii prea legal, insa totusi..se poate. Deci, Cum pot sa fac rost de,, key code" pentru fifa 14 fara sa il cumpar? Auzeam de ceva,, generator code " etc. ma puteti ajuta?

3 răspunsuri:
| KLiNK a răspuns:

Acel generator code sau key generator genereaza un key code valid si unic pentru fifa 14. Scrii pe google "fifa 14 key generator" si dai la primul rezultat. Am incercat eu dar nu pot sa iti dau site-ul. Stiu ca nu e prea legal, dar daca pierzi key code-ul dupa ce ai cumparat jocul ce faci? big grin

| Moldovan_Alin_1999 explică (pentru KLiNK):

De ce nu poti sa imi dai un link?

| KLiNK a răspuns (pentru Moldovan_Alin_1999):

Scuze de intarziere. Nu pot deoarece se poate considera reclama de catre admini sau piraterie.