| darius_5254 a întrebat:

Sugerati-mi un PC pe care să ruleze bine sau foarte bine jocurile ( ex: minecraft; cs:go; league of legends; etc. ). Mulțumesc anticipat. Dau Fundă!

3 răspunsuri:
| DamianTPU a răspuns:

Http://www.emag.ro/......DZLXWMBBM/
Incearca asta. Este ieftin, mai ales de black friday cred ca va fi reducere de 50%. Fi pe faza;)
Si pe asta merg aceste jocuri, fara lag. Chiar si mai mari jocuri : Gta 5, Mortal Kombat X etc.
Funda? :D

| Gonrax a răspuns (pentru DamianTPU):

Chiar recomand sistemul ce l-ai dat, nu vad iar piese pentru notebook-uri si alt rahat.
Numai ca placa ar mai trebui upgradata, ca devine cam invechita la sistemul ala happy

| DamianTPU a răspuns (pentru Gonrax):

Se poate schimba