| TearsOfBlood a întrebat:

Sunt foarte foarte foarte plictisit. Nu stiu ce sa fac si nu am chef nici de teme nici de citit nici de nimic. As vrea sa ma joc un joc online mmo, dar mi-e lene sa descarc clientul. Si metin2 m-am plictisit de el si nici amicul meu nu mai intra sau imi raspunde la telefon.
Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| ionuTT1997_6974 a răspuns:

We mane e bine ca te-ai plictisit de metin2, daca n-ai chef de citit facebuci si altele,ati zic:sex, jocuri de noroc.
DAca nu jocuri:Imperia, cs, pes 2013, fifa, call of duty.
Daca te-ai lasat de metin2 imi dai mie contul? daca da imi dai pm te rog.

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Sex.daca nu asta atunci iesi in oras cu amicii la o bere sau descarca forsaken world