| mynameisseby a întrebat:

Sunt foarte plictisit... spuneti-mi si mie ce jocuri sa imi mai downloadez sa am in pc sa imi ocupe timpu cand nu am ce face... multumesc mult! FUNDA pentru cele mai bune jocuriwinking!

2 răspunsuri:
| xHellBoYx a răspuns:

Metin2,cs 1.6 source,freedom fighters, hitmen 4, assasin creed, blade ...etc.funda?

| Gr4ff3R a răspuns:

Nfs most wanted/hot pursuit/undercround; fifa 11/10/09/08; pes 11/10; tuning car studio; counter strike 1.6/1.8/source; gta vice city/san andreas/3/4; biliard si altele depinde de ce esti pasionat funda pls