| anonim_4396 a întrebat:

Ţin să anunţ toţi jucătorii de Minecraft din Romînia.Pe serverul mc.deathrow.ro,Herobrine a fost văzut în data de 20 Februarie la Spawn,nu se mişca deloc,eram lîngă el,se uita la mine, eram cu încă 2-3 Playeri, Herobrine a stat pe loc timp de 5-6 secunde.A fost o experienţă nemaipomenită să-l vedem pe Herobrine,deşi eu nu credeam acest lucru. Faza e că chiar in acel moment,era un player obişnuit cu numele Herobrine,cu un skin de creeper,era lîngă mine, şi ne miram că existau 2 Herobrine pe server, deci nu are cum sa fie pe server 2 jucători cu numele Herobrine.Un Herobrine era un player normal,care stătea cu mine,iar asta dă dovadă că celălalt Herobrine era cel real,stătea la Spawn,cu skin-ul de Herobrine, şi a dispărut bruc..Nu mi-a fost frică de el,nu ştiam de Mitul Herobrine,azi am aflat şi eu, şi mi-am adus aminte că l-am văzut pe serverul mc.deathrow.ro! Poate puteţi să îl vedeţi şi voi, era ora 7-8 seara, cam aşa..Haideţi pe server, să găsim mai multe.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se gasi alt prost sa isi faca reclama la server! straight face
Vi se pare ca TPU e facebook?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Dacă tu crezi că serverul este al meu şi fac reclamă, poţi să te spînzuri. Întreabă playerii in joc să îţi spună şi ei ce s-a întîmplat la Spawn cu Herobrine.

| Search69 a răspuns:

Baga add Vis_Distrus_2014@yahoo.com. Vorbim acolo.

| Mariandarius a răspuns:

Eu am fost! Trucul este usor:
1.Da-ti numele Herobrine!
2.Intra pe Server.
3.Stai acolo pana dispari!

| anonim_4396 explică (pentru Mariandarius):

Nu cred ca tu ai fost, deoarece nu se pot conecta 2 playeri cu acelasi nume pe un server!

| Mariandarius a răspuns (pentru anonim_4396):

S-a tii minte ca Herobrine cel real nu are nametag (Numele care scrie deasupra player-ului)! Te rog s-a ma crezi!