| razvan2888 a întrebat:

TPU am luat alien vs predator 3 cand intru sa fiu marine, alien, predator imi apare video dar imi face asa la marine sau la alien ramane pe un singur cuvant face la intr-o mr mr mr as face si cand se termina intr-o ma da afara din joc sugestii

2 răspunsuri:
| Metals25 a răspuns:

Baga alt Crack

| UrsaRadu a răspuns:

Se poate de la calculatoru slab jocu asta are cerinte minimetonguelaca Video: 256 MB Procesor: 2.4 GHz Spatiu HDD: 10 GB Memorie RAM: 1 GB.Eu am mai bun calculatoru si imi merge destul de greu.