| giem20 a întrebat:

La jocul "alien vs predator 2" pe marine la misiunea a 2a cand imi da chestia aia mica, care o ti in mana si este patrata sus de fac fulgere cu ea, nu stiu cum sa trec.PLZ ajutor!

2 răspunsuri:
| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Stiu fb la ce te referi dar nu prea inteleg intrebarea... cred ca trebuie sa iradiezi cu acea "chestie" niste chestii laughing nu stiu...

| andreiiiiii123 a răspuns:

Cu chestia aia patrata aparatu ala tree sa deschizi usile da nu stiu la ce te referi pentru sa dai o poza sa vd ce aparat ca eu am terminat cu marina predatoru alienu si nu stiu la ce aparat te referi