| AlexStroie99 a întrebat:

TPU! Am o intrebare pentru profesionistii care joaca minecraft! Cum imi iau Technic Pack pentru minecraft? Adica l-am mai avut dar cand apasam E nu imi apareau chestiile alea multe in dreapta cum apare aici de EXTEMPLU: http://www.youtube.com/watch?v=HFwnGOcdNMg.... de unde il descarc? si cum il instalez?

2 răspunsuri:
| FlorinSalamNr1 a răspuns:

Pai daca vrei technic pack imi dai skypeul sau messul si til trimit si modul ala este nout enought items sau too many items si techmic pack e diferit de minecraft e un launcher special si nu merge impreuna cu minecraft

| AlexStroie99 explică (pentru FlorinSalamNr1):

Pai ia messu alexbosu_65@yahoo.com daca ma poti ajuta!