| Mach0 a întrebat:

TPU am o nelamurire. As vrea sa-mi cumpar un laptop in iarna asta, dar nu stiu ce fel de laptop si ce trebuie sa aiba pentru a-mi merge FIFA 12, PES 12, NFS THE RUN, Call Of Duty 2 si alte jocuri mai puternice, adica mai noi. Daca m-ati putea ajuta, v-as fi foarte recunoscator.

Deci, va rog sa ma ajutati. Un link de undeva, sau sa-mi ziceti ce ar trebui sa aiba ca sa-mi mearga ok aceste jocuri.

3 răspunsuri:
| alexsmek65 a răspuns:

Habarnuam dar si eu caut jocuri dar nu stiu de unde sa le i-au incearca Nfs Carbon sau NFS MOST WANTED