| qRandyOrton a întrebat:

TPU AM SI EU O PROBLEMA MARE CU METINU!

PLz ajutati-ma imi da erroarea asta la toate metinele

Cannot load library speedtreert.dll

crying((.Am cautat peste tot erroarea asta si nu gasesc nici un raspuns.Plz daca stiti va sunt recunoscator. Funda sad

Răspuns Câştigător
| LuciWv a răspuns:

Din 2014 nu este, nu stiu ce are, ai putea opri AV-u sau reinstaleaza windows-ul.

5 răspunsuri:
| LuciWv a răspuns:

Este probabil ca este un metin facut de un nestiutor,un metin al unui prieten, ei bine unele cliente au fisierele facute cu malware non-agresive.
Ori cum ar fi malware sunt sterse de AV(anti-virus)
Daca este un metin oficial RO, Earth etc. atunci habar n-am, downloadeaza-l din nou.
P.S. daca este al unu-i prieten si este in arhiva.rar ca sa nu ti-l mai detecteze la fiecare pornire, porneste-l direct din arhiva si iti va merge perfect, cam mult pana iti va intra dar iti va merge.
Bafta

| qRandyOrton explică (pentru LuciWv):

Nu este metin facut de nici un prieten,este facut de Dani(Aka Synx) daca il sti,Ma rog si Hammer, si OT, si multe metine, multe Imi da erroarea care este mai sus, nu stiu ce sa ii fac sad

| LuciWv a răspuns (pentru qRandyOrton):

Ai incercat sa le pornesti direct din arhiva rar?
Ce windows ai?
Imi poti spune ce sistem ai?
Ram-
Procesor-
Placa Video-
Nu trebuie cine stie ce PC dar daca ai unul din 1990 e cam degeaba

| qRandyOrton explică (pentru LuciWv):

Da am incercat sa il pornesc prin arhiva si tot erroarea aia imi da, am system32 bit Operating Systern, pc-ul nu este din 1990, este din 2014 laughing, procesor Intel(R) CPU, ram 2 GB, iar placa video nu este prea mare, atata stiu, dar in general imi merg metinele fara nici o problema sad, mi se pare ca am de 220 parca.

| qRandyOrton explică (pentru LuciWv):

Multumesc pentru raspuns happy, nu am AV laughing.Cel mai probabil o sa instalez windows-ul big grin

| LuciWv a răspuns (pentru qRandyOrton):

Din 2014 nu este, nu stiu ce are, ai putea opri AV-u sau reinstaleaza windows-ul.