| Ynferno123 a întrebat:

TPU imi puteti spune un driver ca sa se miste mai bine pe jocul fortnite am placa video ATI Radeon HD 5400 Series

5 răspunsuri:
| denisTiky a răspuns:

O placa destul de slaba, nu o sa poti obtine in fortnite rezultate foarte mari, eu am de 2gb si orice as face nu ma scoate din 25-30 fps pe low tot. Dar totusi cauta cele mai noi drivere pentru placa, fie cu DPS(Driver pack solution) fie cu alte programe care se ocupa de drivere. Succes!

| Ynferno123 explică (pentru denisTiky):

Pai si cum dau upgrade la driver

| Ynferno123 explică (pentru denisTiky):

Si cum dau upgrade la driver ma ajuti te rog

| denisTiky a răspuns (pentru Ynferno123):

Cu driver pack solution, il descarci si dai sa caute drivere noi, ai grija ca sa debifezi instalarea al altor programe, in caz contrar te vei trezi cu avast, mozila firefox sau programe/browsere de genu

| UnguruBulan123 a răspuns:

Personal iti recomand sa iti upgradezi toate driverele placii video si nu numai la ultima versiune.