| Rapidrapid15 a întrebat:

TPU, pe hammer metin 2, ce iteme sa pun la ninja ( bonusuri de fapt ) ca sa fiu cat de cat bun...
Sunt unii care dau 5 kk-10 kk skill
Sunt ninja pe lame big grin.
Funda cele mai bune bonusuri pe itemehappy!

1 răspuns:
| UrBaN99 a răspuns:

Am si eu un ninja pe nume ANQNIM nu stiu daca ma stii dar uite ce bonusuri am pus eu :
01-pune dexteritate pe toate itme(bonusuri speciale si daca vrei sa adaugi si la cele normale incerca dexteritate HP si humans ) attack Value sa pui cat poti daca ai nimeri bine dexteritate si attack value ar fi foarte bune mai pune-ti si defence 5000+ deci mai pe scurt ai putea sa-ti pui Dexteritate -Humans -Hp-AttackValue-Defence 5000+-attack sabie - si daca nu poti a iti bagi tuh sa dai add la st3fan_Judokanu si o sa iti mai spun pe acolo si daca vrei iti fac itmele eu sa vezi ce bine dai, eu dadeam 3kkk+