| VeniitaDePeTerra a întrebat:

TPU Seara Buna! Deci vreau sa joc si eu HammerMT2 l-am descarcat mi-am facut cont pe site-ul oficial si dupa ma duc in HammerMT2 bag ID si Parola Si Astept si imi spune Error while connecting to the server. Ce as putea sa fac ca i-am dat parola si ID unei prietene si ei o zis ca-i merge. Ce pot sa fac ca sa pot intra si eu sa joc puppy dog eyes. FUNDAA!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Joaca linistit, dar nu la "dragoste si sex". Numai bine.

| VeniitaDePeTerra explică (pentru anonim_4396):

Okaii. happy. Bine am gresit categoria.

| MasterYoda a răspuns:

Vezi setarile la firewall

| DragutzaXD a răspuns:

Daca ai Windows 7 sau Windows Vista, dai click dreapta pe pictura cu HammerMt2 de pe Desktop si dai run as administrator. Daca ai antivirus, trebuie sa-l dezinstalezi fiindca el blocheaza accesul la server. Uite site-ul: http://www.hammerm2.com/error.html
Bafta!