| Adi39 a întrebat:

Un joc popular multilayer care sa mearga jucat pe orice pc (fara:LoL Dota 2 Smite)

7 răspunsuri:
| BogdanBz a răspuns:

Ce fel de multiplayer? Lan / Local co-op sau online multiplayer? cauti sa cumperi jocul respective sau vrei un joc piratat care sa mearga si multiplayer?

| Adi39 explică (pentru BogdanBz):

Nu vreau jocuri cumparate am destule pe steam vreau un joc online multiplayer
genuri: RPG RTS FPS MMOFPS MMORPG
Sau moba dar nu Smite Dota 2 LoL

| BogdanBz a răspuns (pentru Adi39):

Fortnite e free 2 play si e ceva de genul la PUBG. Warframe e free 2 play si e shooter multiplayer, dar presupun ca il ai. Vezi ca daca iti instalezi gameranger, poti juca o serie de jocuri multiplayer. https://gameranger.com/games/

| Zsolt15 a răspuns (pentru BogdanBz):

Ce jocuri pot merge multiplayer daca e piratat, e posibil pe euro truck simulator 2?

| UnNumeScurt a răspuns:

Cs 1.6 // Minecraft // Transformice //. Jocurile astea se adapteaza la orice PC. Acum n-ai dat specificatiile ca sa iti dau mai multe, nu stiu cat vrei sa te incadrezi. Astea le-am jucat eu pe un pc foarte slab si au mers, si acum le joc pe unul foarte bun si merg. Deci, incearca. Funda?

| Adi39 explică (pentru UnNumeScurt):

Alte jocuri. Am 6 gb rami procesor amd semprone x2 2.6 ghz placa video integrata 1 gb

| TonnyMorosanu a răspuns:

BatlleGronds