| EdydTs a întrebat:

Un metin pvp classic fara bug roua, modati, bugurile celelalte. Care ar fi acela?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, uite-l pasta l-am scris la multi p TPU si mi-au dat funda:METIN2 MIGHTWIZARDS
deci: max lvl 105 te da 105
bns: intra direct 15 nu 6.8.9 sau 20 cat e
itm upgrade beta:in centru sunt 10 tipi fiecare cu cate 1 negot
la unu zice COSTUME FEMININER si ai acolo gheare balante...pamflete..si din astea pentru beta.
Sv:150-300 paleyri on in fiecare zi
GM: foarte de treaba
fara moduri si 6/7
Funda pls!

| mt2underworld a răspuns:

Incearca http://www.mt2underworld.ro e servar beton cel putin asa zi si alti playeri, lvl max 127 FARA MODATI iteme clasice e frumos:P