| Ehe12 a întrebat:

Un mmorpg care merita jucat, nu gen fi serios tot timpul(caractere urate, doar o rasa, etc) + link. Daca e lineage 2 sa-mi spuneti linkul dar sa fie si jucat.

2 răspunsuri:
| escapegoatxd a răspuns:

Salut, păi eu aş recomanda Perfect World International, de ce? Păi sunt o groază de caractere si clase, este jucat de o grămadă de oameni, nu prea sunt români în el. Caracterele arată decent, dupa părerea mea. Nu prea ştiu cât contează asta dar no, după tine.
Poţi căuta pe Youtube gameplay, daca te interesează. O singură problemă : aceea find faptul că ai avea nevoie de un prieten, o să te simti prea străin cu jocul daca n-ai cu cine discuta, succes.

| cataetare34 a răspuns:

Dacă vrei să joci unu joc calumea uite aici 3 tipuri care arată foarte tare și uităte pe yutube la gamplayul acestor 3 jocuri și îți faci tu o părere.
1World of warcraft freakz.(http://topg.org/ro/wow-private-servers/ saitul ăsta conține servere de wow românești.
2.Aion online
3.Alldos online