| Ehe12 a întrebat:

Spuneti-mi un joc mmorpg care chiar merita jucat acum,fara Lol, metin

3 răspunsuri:
| William a răspuns:

Archlord 2, PWI, Jade Dynasty, Tera, Aion, Forsaken World, Runes of Magic, Cabal2, Allods, Age of Conan: Unchained, Warframe (Sci-Fi FPS), Skyforge, Rift, Dragon's Prophet, Neverwinter, Shayia, Archeage.
Funda?

| misu2315 a răspuns:

League of Legends nu e mmorpg dar in fine laughing. Eu ma joc Path of exile (FREE) si am cumparat si diablo 3 si ma mai joc si Marvel Heroes. Nu sunt chiar mmorpg-uri dar arata exact la fel.

| EnvyU a răspuns:

Nu prea sunt mmorpg care merita jucate acum. Poate guild wars 2 ca e free dar cand iese expansion o s-a cam trebuie sa cumperi expansionu. Eu astept sa iasa wildstar free, trebuie sa apara cred ca luna viitoare. Cica si blade and soul o sa apara in europa lunile astea. E deja un server rusesc dar au traduceri de cacao. Ti-as zice sa incerci skyforge dar e mult prea grindy si ai nevoie de un pc destul de puternic. In rest cam nimic nu merita.