| Rock19812 a întrebat:

Un program care repara absolut toate erorile din pc
scuze categoria

4 răspunsuri:
| IonutGaby a răspuns:

Advanced system care
Tunep Up
Optimizator Pro

| xFlorin a răspuns:

Optimizator Pro este destul de bun.Bafta.

| alexb123 a răspuns:

Sunt destule programe care curata registru si toate chestiile, care ar trebui sa faca calculatorul sa fie ca o racheta laughing. De fapt face exact opusul. Nu face deloc bine calculatorului daca vei folosi programe de genul, pentru ca modifica registru, iar cand un registru e modificat acesta nu mai poate reveni la starea initiala. Daca vrei sa rezolvi erorile din calculator reinstaleaza windows-ul si gata, dar NU folosi programe de genul(asa am facut eu praf de vreo 5-6 ori windows-ul pana sa imi dau seama ca de fapt programele il faceaulaughing ).

| Helix a răspuns:

Pai daca vrei sa se stearga erorile sterge System 32 si ai terminat! P.s : se reinstaleazsa singur system 32. P.s2 : depinde ce windows ai la w 7 il gasesti in : STart - la search scrii system 32 si dai pe el si delete