| Fe_Petrus_1981 a întrebat:

Un program gratis inlocuitor de Microsoft office,word stie cineva,vreau sa editez un document pdf si nu-mi da voie, fara licenta?

Răspuns Câştigător
| Mateanul a răspuns:

Salut! Poti incerca programele de la google ce se gasesc online in varianta "pe web". Pe scurt editezi direct din browser. Daca ai nevoie de un app care sa il instalat pe sistemul tau de operare opteaza pentru: OpenOffice; Aici ai link: https://www.openoffice.org/download/

E mai vechi. neprimind update-uri prea dese. insa este gratuit si pentru cateva edituri merge perfect.

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Poti converti pdful in word sil 3ditezi cu openoffice sau libraoffice

| Fe_Petrus_1981 explică (pentru Wr3nch):

Pai si wordu-l nu apartine de Microsoft?, deci nu pot face editari.
am sa incerc cu astea 2.