| borakk a întrebat:

Un site pentru ajutor la metin2 http://yang-gratism2.yolasite.com/

Răspuns Câştigător
| ShaunWhite a răspuns:

Mama baaa sunt BOGAT! am primit 50kk super frateee!

| alexflorea9 a răspuns (pentru ShaunWhite):

In cat timp ti-a dat yangul?

10 răspunsuri:
| r0bert98 a răspuns:

Nu fiti ba n00bi.ii keylogger. tot ce completati ii vine lui in email

| prodanflorin a răspuns:

Eu cred ca aluia care i-a dat funda este un prieten de-al lui sau este el cu alt cont de TPU si si-a dat funda singur de pe contul asta cu : borakk pe asta cu:ShaunWhite

| SebastianAntonXD a răspuns:

Ok

| SilverTex a răspuns:

Keilogger asta...

| xxxDannYxxxX a răspuns:

Hai sa va zic ceva la toti:1.hack de yang nu exista.2. yolasite este un grup de hackeri care vor sa fure iteme.3.acolo parola nu pare punctata
adica e keylogger ca asa e la un keylogger.4.e greu sa faci rost de asa ceva:,, yang gratis''.5. exista foarte multe moduri sa faceti yang de exemplu:pescuiti, vindeti ce nu va trebuie, sau prin negociere.

| xxxDannYxxxX a răspuns:

Yolasite e o teapa

| raul45_5908 a răspuns:

Astia au dreptate. daca ''incarca yang'' la ce letrebuie parola de la depozit... Yolasite e teapa///

| Micu_David_1998 a răspuns:

Voi sunteti cei mai mari idioti din lume

1. eu am yang hack adevart si functioneaza...
2. yolasite este un site care creaza la radul lui alte siteuri pentru oricine nu neaparat pentru tepe sau hackuri macar intrati sa vedeti despre ce e vorba si nu va mai faceti acuzatii nefondate. In plus yolasite este un foarte bun sitebuilder pentru orice fel de activitate.

| Jeraticx a răspuns (pentru Micu_David_1998):

Te rog imi dai si mie acel hack