| Cojanu_Mihai_1997 a întrebat:

Un windows pentru Amd sempron processor 3000+ 1.81 GHZ, 1 gb of RAM placa video geforce fx 5500

6 răspunsuri:
| Andrei7520152 a răspuns:

Windows XP

Poti instala Windows 7 dar nu-ti recomand. va merge foarte greu, iar jocurile si mai rau. Cu xp macar o sa te poti juca ceva jocuri decent si va merge pc-ul mai ok. nu uita sa-ti pui antivirus si sa-ti iei driverele. jocuri gasesti aici: http://www.tpu.ro/......t-juca-pe/

| Cojanu_Mihai_1997 explică (pentru Andrei7520152):

Zim linkul la un xp bun

| Andrei7520152 a răspuns (pentru Cojanu_Mihai_1997):

Nu pot. intreaba-ti colegii / prietenii care se pricep. nu e usor sa instalezi un Windows daca esti incepator

| Cojanu_Mihai_1997 explică (pentru Andrei7520152):

Stiu sa instalez windows