| CatalinVictor1985 a întrebat:

Unde gasesc salvarile unui joc in pc-ul meu?
Am cautat in documents, in folderul unde am instalat jocul, in partitia C la program files si program files (x86) si in stanga jos la my computer sau cum se mai numeste acum dupa ce am scris in casuta %localappdata% si m-am uitat dupa folderul jocului unde nu era. Stiu ca mai exista in pc un folder l-am gasit odata dar nu mai stiu cum era tot cu ceva care incepea %...% daca nu ma insel. Poate imi spune un expert

3 răspunsuri:
| SpeedPrimer a răspuns:

Daca e din steam exista un buton pentru sa iti deschide folderul unde e instalat.

| ManuAmalio34 a răspuns:

Pai depinde. Ce joc ai instalat?
L-ai instalat prin SETUP sau prin Win RAR?

| CatalinVictor1985 explică (pentru ManuAmalio34):

SETUP iar jocul se numeste ELEX