| NewLife95 a întrebat:

Unde pot gasi un client de metin2 cu folderul locale? pur si simplu nu gasesc unul si nu pot baga arme si armuri noi pe server.

Răspuns Câştigător
| sEusebiu a răspuns:

Poti modifica si sa bagi arme etc. de pe folderul gui din locale.
Intra pe My Computer-de sus da pe tools-folder option-view-si dai pe show hidden files and folder.
Nu uita de funda tongue

| NewLife95 explică (pentru sEusebiu):

Am Windows 7 Ultimate, intru in my computer si nu gasesc tools, imi poti explica mai concret te rog?

2 răspunsuri:
| sEusebiu a răspuns:

În Windows Explorer (aka. My Computer) navighează la Tools (Alt + T dacă bara de meniu nu apare) -> Folder Options.

Click pe tabul View unde se alege „Show hidden files, folders and drivers" și se debifează „Hide protected operating system files".

Click pe OK. Asta va face ca absolut toate fișierele ascunse să fie afișate. Pentru a le ascunde din nou, readu setările la starea lor inițială.