| Byanka13 a întrebat:

Unde trebuie dusa prietena lu CJ in gta san andrea afara de fast-food, restaurant si chestii din astea? Funda ca de fiecare data!

Răspuns Câştigător
| Nucreeed a răspuns:

Pai doar la localurile astea o poti duce...in fiecare zi trebuie sa ghicesti u parca in functie de ce mai zice ea pe acolo cam unde ar vrea sa mearga, dar eu zic ca nu prea merita, pentru ca iti da doar masina aia din fata casei daca se indragosteste la maxim big grin straight face