| Unique a întrebat:

Cat de des mancati la fast-food sau la restaurant?

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Cand ma trezesc prin oras si e foamea mare. Nu sunt genul care sa planific de azi pe maine ca mananc in oras. Mananc destul de rar in oras.

4 răspunsuri:
| traficanta a răspuns:

Eu nu le frecventez deloc happy Eu sunt cu mancarea sanatoasa, desi slabiciunea mea sunt dulciurile big grin Dar junk food niciodatatongue

| Unique explică:

Eu, frecventez fast-food.Mai des mai rar cand am pofat de un hamburger si de-o portie de cartofi prajiti cu snitel de pui
oauuuuuu
Mi-e foame deja
laughing

| kurinkita a răspuns:

Din pacate destul de des, una din frumusetile studentiei.
Din fericire fac jogging si mai des tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte rar straight face.
Mai des imi comand eu o pizzawinking, la MC de exemplu merg de vreo 10-15 ori pe an.