| Sally93 a întrebat:

URGENT! puppy dog eyes Cum scap de sweet im de la messenger? ma enerveaza si nu stiu cum sa ma scap de el!

Răspuns Câştigător
| Bogdanovici24 a răspuns:

Dezinstaleaza-l din control panel (add or remove programs) sau din locatia unde l-ai instalat! Bafta. Funda?

3 răspunsuri:
| hasisul a răspuns:

Este simplu de duci la bara de start jos si apesi iar in dreapta dai la control panel( panoul de control) si o sa ai programs si sub el unistal programs (dezinstaleaza programe) dai pe el si cauti in lista aia sweetu pe care l-ai instalat. dai click pe el si o sa ai sus unistal/change (dezinstaleaza/schimba)!
funda?