| compcris00 a întrebat:

V-ati luat o placa noua.Care din jocurile astea doua vi le-ati pune primul? Assassin creed 4 vs call of duty ghosts?

24 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Nici unul, AC 4 e plictisitor si Ghosts e o mizerie, plus ca l-am cam terminat. Sau pe-aproape, am impresia ca mi se aplecase de el la un moment dat si m-am uitat pe YT cum se termina.winking
Cu o placa noua cred ca m-as mai apuca de Fallout 3 cu toate addonurile sau de Bioshock.

| UnOmPrietenos a răspuns (pentru KodrutZ):

Si mie la fel mi se pare, mai bine iei gta 5 din banii de cod laughing Sau na, cs go de care nu te plictisesti prea curand tongue

| KodrutZ a răspuns (pentru UnOmPrietenos):

Te rog frumos. CS GO my ass. Sint zeci de shootere mai de bun simt.

| compcris00 explică (pentru UnOmPrietenos):

Cs go am, gta 5 l-am trecut cu 30 fps pe o placa gefroce 210 dual core

| compcris00 explică (pentru KodrutZ):

Am trecut asc 3, se compara cu 4, sau 4 e chiar mai rau? COD advanced warfare e mai bun?

| compcris00 explică (pentru KodrutZ):

Am trecut battlefield 4 vreo 6 misiuni, nu mi-a placut si l-am sters, COD e mai bun? Am in vedere ghosts si advanced warfare?

| compcris00 explică (pentru KodrutZ):

Wolfentein the new order e mai bun ca btf 4 si cod ghosts?

| KodrutZ a răspuns (pentru compcris00):

AW e mai decent, AC de pe la 2 a devenit al dracului de plictisitor.

| KodrutZ a răspuns (pentru compcris00):

Pai ce facem aici, comparam icre negre cu kfc? Wolfenstein e dintr-o cu totul alta liga. Wolfenstein e arta, bf si cod sint rahaturi pentru fraierii care dau banii. Ambele au fost bune cindva... doar ca Wolfenstein iese mult mai rar, dar macar nu isi bat oamenii joc.

| compcris00 explică (pentru KodrutZ):

Deci wolfenstein the new order e mai bun da? Stii cind eram mai mic imi placeau jocurile de tip cod si btf, dar acum, cind recent mi-am pus btf 4 am zis wtf? Stai si impusti si nu intelegi nimic din misiunile alea.Asc 3 macar mi-a placut ca era istorie, in asc 4 nu stii ce-i?

| KodrutZ a răspuns (pentru compcris00):

Istorie, istorie, dar e tras de par de mori AC-ul in ultima vreme. Tot trebuie' sa repeti aceleasi rahaturi mereu, mereu. Wolfenstein a fost mereu un joc care sa te tina prins de la cap la coada.

| compcris00 explică (pentru KodrutZ):

Inka ceva.Am trecut vreo 2 ani in urma FAR CRY 3, ft bun jocul.
As vrea sa-l pun pe far cry 4, dar problema ca trebu i5.Pe youtube vad multi INSI care joaca far cry 4 cu 22 fps pe dual core si un gt 610, dar folosesc Extreme Injector sau alte programe.Ce anume face aceasta programa, forteaza procesorul la maxim pina face BOOM, sau?

| KodrutZ a răspuns (pentru compcris00):

Ete rahat i5. Am jucat cu i3 la 1280X1024 pe high fluent. In full HD merge cu i3-ul, dar trebuie coborite detaliile pe la medium ca se inneaca des. Deh, e totusi un nenorocit de i3 si nici placa video nu e 980 Ti. Nu am folosit nici o mizerie de program, pur si simplu am instalat si a mers. Plictisitor FC3, si mai plictisitor si 4. E frumos asa, in prima ora. Pina incepi sa primesti aceleasi taskuri de la persoane diferite de nspe ori.

| compcris00 explică (pentru KodrutZ):

Dar cu programa asta nu stii care-i treaba? Un fel sa mearga pe dual core?

| KodrutZ a răspuns (pentru compcris00):

I3-ul meu E dual core toata ziua. Daca nu merge pe procesorul tau deloc, ghinion. A cam venit vremea de upgrade. Asa de exemplu dragon age inquisition la mine merge acceptabil, dar pe G3220 cu GT 630 nu il poti juca, chiar daca intra in el.

| compcris00 explică (pentru KodrutZ):

La mine e e5700 3ghz si geforce 210 asa ca nici nu se compara cu i3 tau.
Il copii si-ti spun.

| KodrutZ a răspuns (pentru compcris00):

Eh, 2015 te saluta. Era mistocutz 5700-le... acuma vreo 8 ani cind aparuse.

| compcris00 explică (pentru KodrutZ):

Men mi-am luat placa second hand gt 520.Joc gta 5 in 720p la mediu settings cu 25 fps, joc multe jocuri ft bune, acus pun far cry 4 sa vad care-i treaba.

| compcris00 explică (pentru KodrutZ):

The withcer 2 assassin of... e mai bun ca asc4?

| KodrutZ a răspuns (pentru compcris00):

Mai putin plictisitor, mai complex.

| compcris00 explică (pentru KodrutZ):

Clar mersi.

| lpavel a răspuns:

COD Ghost - e mult mai bun! happy

| UnOmPrietenos a răspuns:

Off-topic: Daca vrei un shooter bun ia cs:go laughing On-topic: COD Ghosts pentru multiplayer

| compcris00 explică (pentru UnOmPrietenos):

Am cs go., Cod ghopsts de pe torren.