| sabrisabrinuta a întrebat:

Va place jocul Smallworlds?

Răspuns Câştigător
| Melyssuka a răspuns:

Da dar...Nu poti fi obsedat dupa acest joc daca iti place joci de cateva ori sa zicem 1 an 2 maxim 2 jumate da daca tot te fura lumea n-are rost sa mai joci daca nu esti furata merita sa joci eu joc de multa vreme si am fost furata pana am renuntat si m-am reapucat singurika iarasibig grin.Succes! sper sa iti fiu de ajutorhappy

| sabrisabrinuta explică (pentru Melyssuka):

Eu vreau sa iti spun ca si eu am fost furata de 14 ori, 14 conturi dar mereu o iau de la inceput, joc jocu de 3 ani jumate, dupa 4luni de la deschiderea initiala a lui...

8 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Da

| Melyssuka a răspuns:

Pai uite reapucate singurahappysi imprietenestete cu toti de pe joc si ai sa vezi ca toti o sati vrea binele date drept alta persoana si comportate frumos dar incepe singura sa joci smallworldshappy

| DeeAndrEeA a răspuns:

E super frumos. imi plac foarte mult jocurile virtoale.

| FoReVeRyOuNgBiTcH a răspuns:

Da e frumos. Dar problema e ca esti jefuit sau banat pentru nimic... Asta e partea proasta. Nu da contul la nimeni! E pacat ca toata munca ta sa se duca pe apa sambetei. happy

| Ahlexxa a răspuns:

Daaa :X e genial :]

| sabrisabrinuta explică:

Multumesc pentru raspuns

| Dolly21 a răspuns:

Pot spune ca'mi placea dar acum nu'mi mai place.Am avut cl 90, covor, 2 hallywood-uri si foarte multe haine dar, am dat parola la o fata pe care nu credeam in stare sa ma fure.A 2 a zi cand am intrat numai aveam nimic si aveam foarte multe aripi, covoare, haine...etc