| alexveliscu a întrebat:

Va place minecraft-u? vreau sa fac un server si nu por sa fac pentru ca nu am calculatoru-l bun si vreau sa fac cu cineva si sa tina serveru vreti sa faceti?

Răspuns Câştigător
| TudorLux a răspuns:

Salut. eu as vrea sa fac, dar nu stiu cum. daca imi zici cum, fac fara probleme happy

| alexveliscu explică (pentru TudorLux):

am vazut raspunsul si vreau sa facem server dar pe el as vrea sa fac si un lats play aidiul meu de messager este alex.veliscu@yahoo si skype velicu.alex1 contacteaza-ma

1 răspuns: