| Constantynn a întrebat:

Va rog ajutati-ma, vreau sa joc Onverse si cand se instaleaza acolo auto patcher pe la jumatate imi da o eroare "Error code 4016" nu stiu ce sa fac va rog mult ajutati-ma. Dau funda PLZZ.

4 răspunsuri:
| Constantynn explică (pentru CM7YRE):

Tu joci onverse?

| CM7YRE a răspuns (pentru Constantynn):

Nu de ce? Nu intelegi ce zice? Zice ca persoana respectiva avea un virus, si-a scanat pc-ul si i-a mers.Incearca sa faci la fel. Foloseste Kaspersky.

| Constantynn explică (pentru CM7YRE):

Da dar eu am scanat sistemul si nu am avut niciun virus. Ce sa fac?