| r3r3r3r3r3r3 a întrebat:

Va rog, ati vre sa va jucati GoodGame Empire pe PC si sa intrati in alianta ~WINGII~ ca sa ma ajutati? eu sunt liderul ei.

4 răspunsuri:
| Cardos_Gabriela_1977 a răspuns:

Salut te-as ajuta eu ma gasesti pe international2 asu111

| r3r3r3r3r3r3 explică (pentru Cardos_Gabriela_1977):

Ms.

| Cardos_Gabriela_1977 a răspuns (pentru r3r3r3r3r3r3):

Da-mi numele si parola dela contul tau de good game empire si zi-mi pe ce joci pe international 2, international 1, romania1 okk?

| r3r3r3r3r3r3 explică (pentru Cardos_Gabriela_1977):

Iti bati joc de mine? de ce-ti trebuie contul: parola si numele ca nu le vezi. intra pe mozila firefox, cauta Goodgame Empire si cum il gasesti intri direct in joc - nu-ti trebuie e-mail.