| Agentul6842 a întrebat:

Va rog dati-mi site-uri de metin2 privat sv care merg! dar nu liste dinalea de 1000 de metine ca alea nu merg! dau funda la cine imi da cele mai multe site-uri de metin privat care merg.

Răspuns Câştigător
| Lady1993 a răspuns:

uite o sa iti placa cu siguranta http://www.mt2ultimate.ro/ cel mai tare metin jur os a iti placa e nou aparut clientu 2011

4 răspunsuri:
| ZeroBLADE a răspuns:

Ai aici lista cu cele mai buna, cele mai tari si cele ai beton servere private metin2.ro :
http://www.e-joc.info/category/metin-2/
Iti urez multa bafta!

| Drag0n a răspuns:

Http://hm2.zapto.org/ cel mai tare mt din lume e sv pvp cu toate armele si armurile posibile si te da cu lvl 255 si mai e si lightmt2 tot pvp da la ala te da lvl 90 si nu sunt arme la fel de bune cu atacuti intre 400-600
fundita?

| Solovey a răspuns:

Http://www.metin2mania.ro/ de astea servere n-am mai vazut e suuper

| Tiara81 a răspuns:

Valmondial.fr...asta imi place mie...

sper ca ti-am fost defolos