| costelus323 a întrebat:

Va rog dati-mi un site cu jocul Command and Conquer Generals unde il pot downloanda dati-mi si instructiuni in privinta jocului... ADICA unde trebuie sa pun folderul acela etc etc... Multumesc anticipat! FUNDA! big grin

Răspuns Câştigător
| ConducereaLumi a răspuns:

Cauta pe TPB acolo sigur gasesti...winking mult noroc

3 răspunsuri:
| ConducereaLumi a răspuns:

Cauta pe youtube tutoriale gen
''How to download...'' (... = jocul ala care il cauti) o sa gasesti tu, succes tongue

| costelus323 explică (pentru ConducereaLumi):

Am cautat peste 2 ore happy nu am gasit, am gasit dar toate sunt virusate si nefolositoare... crying

| costelus323 explică (pentru ConducereaLumi):

Acum il downloandez sper sa meraga happy oricum ti-am dat funda pentru efort happy

| ConducereaLumi a răspuns (pentru costelus323):

Cauta pe TPB acolo sigur gasesti...winking mult noroc