| KoNeTi a întrebat:

Va rog frumos am nevoie de ajutor. Cum pot baga un skin in minecraft daca nu am fisierul bin?

Răspuns Câştigător
| tpuflorin a răspuns:

Salut, nu ai specificat daca ai cont premium, daca nu ai poti folosi deaici un skin trebuie doar sa iti scimbi numele cu cel a skinului care iti place
http://mcskinsearch.com/browse

| KoNeTi explică (pentru tpuflorin):

Nu am cont premium dar nu am fisierul bin in care trebuie sa bag skinul

2 răspunsuri:
| Vendetta47 a răspuns:

DAca nu ai Premium Account iti pui un nume cu skin. Uite de exemplu numele ScridonLucas(Numele meu)are un skin frumos.