| bodyboss73 a întrebat:

Va rog frumos sa-mi raspundeti la intrebare repede si sincer[DAU FUNDITA]. O sa iau The saboteur un joc si nu sunt sigur daca imi merge pe ps meu:2 gb rami, procesor 1.80GHz Intel Celeron, placa video Nvdia Ge Force 9500 Gt 512, 128 bit windows 7 ultimate va rog sa-mi raspundeti repede.MULTUMESC

3 răspunsuri:
| DraGfirE a răspuns:

Ps sau pc? daca e pc nu iti merge daca e ps nu stiu.

| BDoruAndrei a răspuns:

Nu merge! Posibil să pornească dar de mers va merge in reluare! Foarte greu! Nu mi-a mers mie pe procesor AMD dual core x2 64 4000+ de 2.2 GHz! Funda te rog!

| Myr3ll1994 a răspuns:

Da o sa iti mearga, dar sacadat, deoarece jocul cere procesor core dou de 2.40 si tu ai 1.80. Rami si placa sunt ok, dar procesorul este prea mic. Totusi incearca poate o sa mearga, dar nu cred.