| bodyboss73 a întrebat:

Vreau sa-mi raspundeti sincer la o intrebare; Mi-ar merge Sleeping Dogs pe calculatorul meu:are 4 gb rami placa nVIDIA Gforce 9500 GT 512 128 bit procesor de 1.800 Intel celeron si windows XP? FundaVOT

Răspuns Câştigător
| Vitality_Realforyou_1989 a răspuns:

Da in principiu ar trebui sa ruleze destul de ok cu setari la mediu-low fara probleme dar jocul oricum este pliiin de bug-uri eu am un quad core 740 Amd fm2 cu 16 gb rami ddr3 Nvidia 650gtx 2gb 256 bit 2tb hdd si am renuntat la joc deoarece ma scarbisem de antementionatele bug-uri gen piuie in boxe cand dai clik sa-i bati pe aia si tot asa lista continua

6 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Nu. Din mai multe motive. Daca iti pui windows 7, e psoibl sa ti-l deschida, iar la ultra low s aai 5-10 fps. Deoarece: procesorul tau este foarte slab(sub minim). Idem si cu placa video.

| Teils a răspuns:

Salut!
Aici ai cerinţele pentru jocul pe care îl doreşti: http://www.game-debate.com/games/index.php?g_id=3478&game=Sleeping%20Dogs

| ErrorFound a răspuns:

Nu, nu iti merge din cauza procesorului.
Uite aici(setat pentru sistemul tau):
http://www.game-debate.com/....../index.php
Poti face oricand overclock dar tot nu sunt sigur ca ti-ar merge.

| Andrei7520152 a răspuns:

Nu. Sleeping Dogs nu se poate juca de pe Windows XP, cum puteai foarte usor afla de pe google
http://forums.sleepingdogs.net/viewtopic.php?f=7&t=2472

Cumpara-ti o placa video adevarata sau cauta jocuri mai vechi.

| MCG a răspuns:

Ar merge 100% dar cred ca ar putea avea lag uneori din cauza placii video!