| leonard0981 a întrebat:

Va rog frumos sa raspundeti, la calculator, cand intru intr-un joc, oricare, la 4-5 minute de joc mi se inchide ce sa fac, am dat bsac scan la virusi, mi am reinstalat windows-ul si tot asa imi face. dau funda

Răspuns Câştigător
| LacatLaGura a răspuns:

Depinde de CE se inchide. Daca se inchide jocul, placa ta video nu mai are putere de stocare.Uita-te si pe la placa-mama daca are vreun defect sau are praf pe ea ( curata-l c-un aspirator setat la putere mica. Daca jocul se-nchide, s-ar putea ca, cablurile sa nu faca contact intre placa video si cea mama. fundita?