| natalyez a întrebat:

Va rog ma ajutati? Nu de curand am downladat feral heart si vreau sa-mi fac cont l-am facut pe home page dar l-am pus dupa 5 min pa joc si nu-mi merge. Ce trebuie sa fac ca sa-mi mearga?

Răspuns Câştigător
| zRazvaNxzz a răspuns:

Nu cred ca tiai activat contul de pe e-mail.

| natalyez explică (pentru zRazvaNxzz):

Si cum sa-l fac? Ma asuti te rog?

| natalyez explică (pentru zRazvaNxzz):

Te rog ma ajuti?
Ca ni stiu cum.

| zRazvaNxzz a răspuns (pentru natalyez):

Probabil cand te-ai inregistrat ai pus un Email(ex: @yahoo.com; @Gmail.com...)
intra pe Mess dai la E-mail iconita de sus din dreapta langa games carei in dreapta de poza happy si o sa te trimita in E-mail, acolo cauti linkul cu feral heart si o sati zica sa apesi pe un site ca sa ti se activeze contul.

Daca nu rezolvi da-mi ID de mess ca mai vorbim acolo

| natalyez explică (pentru zRazvaNxzz):

Ti-l dau acum
annenaty@yahoo.com
bafta
sau natyzlk@yahoo.com ok?

| zRazvaNxzz a răspuns (pentru natalyez):

Ai reusit?

7 răspunsuri:
| gvf a răspuns:

De ce nu imi pot face cont pe feral heart?

| Vasile_Iulian_Smuliac_1980 a răspuns:

Buna nu stiu sa-mi instalez feral heart si ori ce email pun mi se invarte un cerc si nu se opreste si nici la username nu stiu ce sa fac ajutati-ma va rog habar n-am ce sa fac