| Alexandra260 a întrebat:

Va rog mult ajutati-ma! Mi-am facut cont pe woozworld si nu ma pricep pera bine. Care stiti va rog sa imi spuneti si mie: cum faci bani, cum devin studenta, de unde gasesc haine, peruci etc si ce e cu chestiile alea gen stylist, popular figure langa numele unora.Pls help. Funda si voturi

1 răspuns:
| cryvampiradevarat a răspuns:

Ca sa faci bani trebuie sa dai la games, cumparand si limbandute si jucandute ajungi studenta, haine la magazine, tot la moll dar de la level 13 eu am level 79, sidai pe carevrei tu din ei si dai scip me found