| AnonimaNo.1 a întrebat:

De 2 zile mi-am facut cont pe Lady Popular. Mi s-a inchis jocul pentru ca nu mai aveam semnal si cand am incercat sa intru din nou nu mai mergea, imi spune ca numele nu exista straight face. Mi-am facut alt cont straight face si am iesit sa vad ce se intampla, cand am intrat iar. nu mai mergea nici ala. Nu am idee de ce. Puteti sa ma ajutati? big grin

Aa. si inca ceva. big grin Spuneti-mi cum as putea sa trec de primul level fara sa platesc cu bani reali. Pentru ca, atunci cand trebuie sa cumpar/inchiriez un apartament nu pot pentru ca trebuie platit cu diamante, dar am auzit ca alea pot sa le cumpar doar cu bani reali.
Daca e cineva care stie bine jocul, add: pink. lollipop28 sau vlada_mady.
Multumesc anticipat! kiss

62 răspunsuri:
| LoVe_6598 a răspuns:

Pai. vezi pe ce intrii pe lady popular in romana sau engleza. poate le-ai incurcat. am patit-o si eu!
fundita?

| Chrystyne a răspuns:

Pai si eu joc Lady Popular dar am facut rost de cristale cu banii din joc... I-am schimbat; Si la mine nu e nici o problema cu numele doar ca nu prea intru.
big grin Scz, raspunsu e cam nefolositor pentru intrebare, Totusi ...Fii atenta la litere mici/mari.

| mady805 a răspuns:

Daca imi dai si parolele de la add pot sa te ajut daca nu nu am cum trimite un mesaj privat

| Renesmee1 a răspuns:

Nu trebuie sa platesti cu bani reali trebuie cu dolari vezi ca in stanga iti scrie numele domnisoare zilele banii si ai 2000 de dolari si nu trebuie sa cumprei apartament cumparatul este cu diamante inchiriatul cu bani ca sa faci bani mergi la munca dar iti faci intai calificare si iti trebuie un anumit iq ca sa faci diamante mergi la mall la buticul misterios si ori iti da iq ori bani ori diamante ori haine unice. funda!?

| Purplefirexx a răspuns:

Trebuie sa ajungi la lvl 5.

| Purplefirexx a răspuns:

Daca joci lady popular timp de 100 de zile, o sa primesti 200de diamante, si poti sa ii schimbi in bani.

| mistermov a răspuns:

Fi atenta si eu am cont la lady popular.mi s-a intamplat si mie cu 2 sau 3 conturi.chiar nu stiu ce sa zic, dar la 1 nu trebuie neaparat sa cumperi.inchiriaza cu dolari domnisoarei, iar la problema nu stiu poate are virusi calulatorul.happysper ca te-am ajutat cat de cat!

| Amaliutss a răspuns:

Pai cu contul' nu stiu dar cu apartamentu' deci iti trebuie diamante doar daca vrei sa'l cumper daca vrei sa'l inchiriezi dai 25$ contul'... daca nu'ti merge sh tot face cum zici uh aaa...schimba'ti windowsul sh dupa aia iti faci unul sh shtai fara griji eu cate mi-am facut sper ca te'am ajutat destul inkt sa iau fundita:X:X

| bєαυтιƒυℓ a răspuns:

Bine! Vad ca nu esti prea experimentata in Lady Popular asa ca tot ce iti voi spune va trebui sa o iei mota mo, intelegi?
Ca sa treci de nivelul 1 este super usor! Trebuie sa inchiriezi un apartament, dar nu neaparat cu bani reali, cu bani reali daca nu vrei sa dai chirie zilnic, iar daca vrei cu chirie merge si cu dolari.25 de dolari cel mai ieftin apartament.
Si nu stiu de ce nu te lasa sa mai intri.Si mie mi s-a mai intamplat dar o singura zi, apoi a functionat iar.
fundita?

| ginutza12 a răspuns:

Nu ai cum sa nu platesti trebuie sa platesti tot ce cumperi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa platesti tot ceai cumparat in realitate sau doar in joc?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da am un raspuns, cand iti spune ca numele nu exista se refera ca ai gresti ce ai scris asa ca mai incearca odata.si nu trebuie sa platesti apartamentul cu diamante, cu diamante il cumperi dar cu banii din joc il inchierezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lady popular nu iti recunoaste contul di cauza ca dupa ce iti faci contul si iti arata papusa si celelalte trebuie sa devi lever 1 apoi doar poti iesi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna si mie mi s-a blocat si mi-a spus ca userul si parola nu exista dar stiu cum ai putea sa treci de level 1 trebuie sa indeplinesti scopurile dar nu trebuie sa iti cheltuiesti banii pe hainele din mall pentru a economisi cumparati cat mai putine haine ma refer la o bluza o perechie de pantaloni si pantofi maxim o perechie doua nu trebuie sa cumperi diamante pentru a cumpara apartament cel mai bine e sal inchiriezi succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aprtamentul nu poti sa il cumperi poti sa il inchiriezi cu bani din joc iar aia cu zice nume gresit dar daca incei a doua zi cred ca o sa mearga sa ne spui ce s-a intamplat

| DeDiDa a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunteti niste prosti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa intrii la agentia imobiliara si sa dai inchiriaza apartament pentru ca costa 25 bani iar dupa ce tiai iinchiriat apartament dai paraseste si deja ai trecut nivelul 0

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai pe diamante ca laorma iti cumperi apartament cu bani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna eu joc ladypopular de f mult timp, sunt in top 10 pe ladypopular.ro este f simplu acest joc, spune mai clar ce nelamuriri ai, daca la logare iti spune ca acest nume si aceasta parola nu exista inseamna ca ai gresit tu ceva, sigur nu ai scris corect sau din greseala cand te-ai inregistrat ai mai bagat vreo litera ceva in plus si nu ti-ai dat seama, poti sa ma intrebi ce nelamuriri mai ai, te astept pe ladypopular.ro, si inca ceva apartamentu il inchiriezi cu bani, nu trebuie neaparat sa il cumperi cu diamante, pentru ca am vazut ca cineva a zis ca trebuie sa il cumperi cu diamante, nu-i adevarat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai verifica-ti emailurile si vei avea un mesaj de la ei cu numele si parola.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai gasesti domnisoara pentru. ca a murit daca nu o ingrijesti.Mary

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu joc dar nu pot sa cumperi ca iti cerediamante asa ca inchiriaza ok?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu un cont pentru voi si merge 100%...id- mzoly parola- madalina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sti cum poti sa faci uite daca vrei diamante trebuie sa te uiti la premiumi dar vezi tu si daca vrei banii du-te in oras la biroul de munca ca sa castigi banii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mady, daca vrei sa facu rost de diamante pe gratis, vezi ca undeva in susul paginii de pe ladypopular va scrie CASTIGA 50 DIAMANTE sau cam asa ceva. Apasa acolo si te vor pune sa completezi cateva intrebari cum ar fi catzi ani ai, de cate ori accesezi ladypopular si ce iti place sa faci. Dai apoi pe trimite si primesti cele 50 de diamante. PuP

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie mi se intampla la fel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu platesti cu bani reali acolo trebuie dor sa inchiriezi apartamentul nu sa il cumperi:* dai paraseste apartamentul si dai inchiriaza apartamentul care iti cere si gata
:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite poate cand tiai facut contul ti l-ai facut pe lady popular in engleza sau in rom. si poate cand te-ai bagat te-ai bagat pe alta limba pe bune si mie mi s-a intamplat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie sal cumperi...trebuie doar sal inchiriezihappy si dai doar 25 $ pe zi happy.happy:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai nu trebuie neaparat sa iti cumperi un apartament poti doar sa il inchiriezi si apoi nu mai platesti cu bani reali sau cu diamante

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebue sa inchiriezi nu sa il cumperi