| Iliescu_Stefan_1996 a întrebat:

Va rog mult am mai pus odata aceasta intrebare si nu am primit raspuns
Cand vreau sa intru in orice MineCraft imi da aceasta eroare:
Coult not create the Java Virtual Machine
A fatal exception has occurred.Program will exit.
Va rog mult cum pot rezolva fara sa schimb windows-ul.Dau\ FUNDA SI MULTE MULTUMIRI CELUI CARE MA POATE AJUTA

7 răspunsuri:
| Andutzu01 a răspuns:

Reinstaleaza java

| Iliescu_Stefan_1996 explică (pentru Andutzu01):

Nu mergeee si am instalat java

| 2222g a răspuns:

Incearca sa downloandezi Java, tipuri diferite si vezi daca merge. Incearca si daca merge trimite un mesaj. Tine - ma la curentwinking

| Iliescu_Stefan_1996 explică (pentru 2222g):

Ok o sa te tin la curent daca merge uite baga-ma in lista de mess leoiliescu

| Iliescu_Stefan_1996 explică (pentru 2222g):

Nu mergeee maaaaaa