| Tradare1 a întrebat:

Va rog mult,dati-mi si mie ID cei care ati avut gta IV,ca sa stiu ce imi lipseste din calculator,pentru ca imi merge jocul sacadat(in reluare, va rog! sa spuneti-mi ce sa instalez (am bagat toate patch-urile am dat la setari pe toate la Low, am pus rezolutie 800X600, am 2 gb ram, palca video intercol dual de 2 gb (cred ca asa se scrie) si can ma refer la toate patch-urile le-am bagat pe toate si ala nou m-ai rau mi-s stricat GTA-ul, va rog spuneti-mi ce sa fac :
Cel mai bun raspuns dau funda!

1 răspuns:
| 4l3x4NdRu a răspuns:

Procesorul de cat il ai ca poti sa ai si placa video de 4 gb si 8 gb rami dar daca procesorul este prea mic iti merge in reluare si din cate stiu eu la gta IV ii trebuie mai mult de 2gb ram