| Tradare1 a întrebat:

Dau funda cine imi poate spune cum sa nu imi mai mearga Gta IV in reluare(sacadat),am bagat toate patch-urile si am calculator nou si toate componentele sunt bune, am dat rezolutie jocului 800X600, am dat toate setarile pe Low dar nimic

3 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Ia zi ce componente ai ca sa vedem daca sunt cu adevarat bune.

| realistul01 a răspuns:

Poate ai o placa video nu prea puternica, cu toate ca ai PC-ul nou

| Andrei_Anghel_1998 a răspuns:

Poate este de la hdd.De obicei daca merge greu calculatorul e din cauza hdd-ului.