| vargaemanuel09 a întrebat:

Va rog sa imi dati un link cu un hack de lure pentru metin2 ro, sau un id, orice, sunt disperat, am nevoie urgent, cine imi da un hack care functioneaza primeste funda

1 răspuns:
| andresmessi1987 a răspuns:

Sfatul meu ar fi sa joci cinstit, doar asa vei ajunge sa pretuiesti itemelewinking si joci pe viata ta, si o sa fii mandru de ce ai realizat happy cand stii ca incepi de la 0...si peste 1 an sau 2 poate o sa ai iteme de 1-2-3kkkwinking fara sa bagi vreun ban real in joc, si fara hack. plus ca asa...o sa joci fara teama ca o sa primesti ban. daca vrei sa te distrezi, incearca un server privat happy