| sf a întrebat:

Va rog sa imi spuneti multe jocuri open world super tarii...Plzz mi-am facut >>calculatorul!

Răspuns Câştigător
| LostSoul2012 a răspuns:

Drive San francisco,Seria assasin`s creed,Gta-urile, Mercenaries 2, Nfs-urile, L.A. Noire, Just Cause 1&2, Gothic 3, mafia 1&2, daggerFall,Seria elder scroll`s,Prototype, Fallout 3, Red Faction:Guerilla, Divinity 2, Saboteur,STALKER,Far cry,seria true crimes,Bully:scholarship edition, Borderlands, sacred 1 si 2,

1 răspuns:
| Sabrina1999 a răspuns:

Nu stiu open word dar stiu jocuri de baiat desigur daca esti baiat jocurile sunt:taxi driver, spaiderman, flatout nu stiu daca iti sunt de folos saca ti-a fost de folos contacteaza-ma pe imeilul natalia. teodora