| Andreeas2011 a întrebat:

Sal TPU. Spuneti-mi si mie cele mai tari jocuri PC open world.

3 răspunsuri:
| danyeduard a răspuns:

Borderlands 2, counter-strike global offensive, ssx, max payne 3, mass effect 3, halo 4, diablo 3, need for speed the run, test drive unlimited 2, dirt 3 etc... Funda?

| Andreeas2011 explică (pentru danyeduard):

Unele cu cerinte putin mai mici ca n-am calculatorul asa de bun.

| danyeduard a răspuns (pentru Andreeas2011):

Max payne 2, Nfs carbon, tomb raider underworld, command&conquer red alert 3, hitman silent assasin,hitman blood money,brothers in arms,assasin's creed,mass effect,call of duty modern warfare,call of duty world at war,prince of persia, wolfestein, far cry, far cry 2, gta san andreas Funda!