| Boschovitz a întrebat:

Va rog sa ma ajutati daca stiti cum deci...am jucat metin2fun cam vreo doua luni am facut ITM super Bune (sirius. pose) si acum nu stiu cum sa il recuperez (nu imi spuneti ca pe site exista acel buton "ai uitat parola" fiindca nu merge) Daca ma puteti ajuta Funda si Multumire din adancul sufletului!

1 răspuns:
| oana166666 a răspuns:

Da exista dar poate ti-ai sters contul de tot sti tu totul seface cu rabdare fa-ti al cont sfatul meu