| KisSYoUBabY a întrebat:

Buna TPU Am o problema am avut un cont de metin2fun si unu mi-a spart contul cu ceva hack si aveam pose+9 7bs si sirius+9 7bs in fine si mi-am pus un id si o parola ft ft grea in engleza si in spaniola si nu stiu cum mia sparto cu ceva hack si contul nu l-am facut dupa adresa mea de email mi-a facut contul un vecin si vecinul nu mai stie parola de la emailul lui am incercat multe posibilitati de situri si nici unul nu mi-a merscrying {scuzati categoria}
Ajutati-ma dau vot +

2 răspunsuri:
| ZethOfficial a răspuns:

De unde sti ca nu vecinul tau a spart contul, ca sa sparga altcineva contul tau cu un hack(trojan sau keylogger) trebuia ca tu sa fi loat un fisier suspect care nu face nimic(un hack de exemplu) pentru metin de pe youtube sau google
Have a nice day!

| cezar987 a răspuns:

Mah creeazati un alt cont si uitate cand e gm on fiindca el stie toate conturile si o sa til zica.Dar vezi ca gm nu e mereu on si sa-i zici numele daca il mai sti si el o sa iti zica parola.Dar nu cred ca o sa mai ai siriusu si posedata si banii. Sper ca te-am ajutat! Pa te pup sper ca o sa mearga.PA PA PA PA si apropo cati ani ai?
thinking Si sunt si eu trist ca ti la spartcrying. BAgama la prieteni